Kızılay Notebook Servisi

Asus,samsung,toshiba,acer,dell,lenovo,casper,hp,sony marka notebook bilgisayarlarınızın teknik servisi Ankara Kızılay Atatürk Bulvarı 91/8 Kızılay adresindedir.

Kızılay Notebook servisi adaptör,ekran değişimi,klavye değişimi,alt kasa ve üst kasa değişimi,lcd cover,back cover değişimi, batarya değişimi, anakart tamiri konularında hizmet vermektedir.

Kızılay Notebook Servisi

Eskimiş yavaşlamış, performans sorunu olan, çok ısınan bilgisayarlarınıza genel bakım, termal pad değişimi, termal macun değişimi, fan ve diğer soğutma elemanları değişimi ve bakımı yapılabilmektedir.

performansta hatırı sayılır yeri olan hdd den ssd ye geçiş sürecinde bilgi yedekleme, aktarma, sistem kurulumları ve kullanmakta olduğunuz diğer programların kurulumu da yapılmaktadır.

İşletim sistemleri sorunları, virüs bulaşmış sistemlerin temizliği, kullanıcı kaynaklı sistem problemleri, yanlış yazılım yükleme gibi sorunlarında çözümü firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Kızılay notebook servisi sektörde 20.yılını geride bırakmış bilgisayar, notebook, yazıcı, toner ve diğer donanım ve çevre birimleri satış ve satış sonrası hizmetleri vermektedir.

Detaylı teknik bilgi ve servis talepleriniz için lütfen 05335108727 numaralı telefondan ulaşınız.

Kızılay notebook servisimiz Kızılay avm karşısı bulvar üzerindedir.

Bilgisayar, notebook ve binlerce elektronik ürün için www.teknokale.com, www.teknogross.com,www.dahaucuzuyok.com,www.rgbkasa.com adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.