Mola Çay Paydos Sireni

Mola Çay Paydos Sireni

Fabrikalarda iş yerlerinde gürültülü ortamlarda, mesai başlangıçlarında, çay yemek molalarında, öğlen paydosu ve iş başlamalar da, akşam paydosunda personeliniz çok ise yada sürekli onlara hep hatırlatma yapmak zorunda mısınız?

Paydos sireni satın almak için lütfen arayınız. 0 533 510 8727
Personelin saati ile sizinki tutmuyor belki. 3 5 dakika geç başlasam ne olacak diye düşünen işçileriniz olabilir. Önemli olan burada disiplini ve düzeni sağlamaktır. Zamanı geldiğinde devreye giren bu sistemle artık personelin gözünün içine bakıp hadi iş başı demek yerine bu sistemleri şiddetle öneriyoruz. Burada küçük yatırımlarla yapacağınız bu işin genel teknik ve fiyatından bahsedeceğiz.

Satın almak isteyen müşterilerimiz için bir paketimiz mevcut. Ücretsiz kargo ile Türkiye’nin her yerine gönderilir. 32 ayrı program yapılabilen bu cihaz ile gün, saat,dakika ve saniye ile ayarlar yaparak ne zaman ne kadar çalması gerektiğini ayarlamanız gerekmektedir. Montaj için bir elektrikçi arkadaştan destek almanızı öneririz.

Mola çay paydos sireni çalma zamanlarını bize ile iletirseniz cihazın ayarlarını yaparak size gönderebiliriz. Ürünle birlikte size kurulum ve kullanım kılavuzu gönderilmektedir. Ayrıca üretici firma tarafından yerli üretim olduğu için teknik anlamda destek ve garanti hizmeti mevcuttur.

Ankara da bulunan iş yerlerinize fabrikalarınıza mola paydos sireni taktırmak isterseniz montajı biz gerçekleştirebiliriz. Montaj ücreti için bize lütfen telefonla ulaşınız. Adres montajın yapılacağı bölge ve alan fiyatı etkilemektedir.

Ürün içeriğinde tercihe göre 32 ayrı program yapabilen hafta içi hafta sonu farklı ayarlar yapılabilen dijital bir üründür.

İstediğiniz kadar siren çaldırabilirsiniz. 1 sn-1 saat gibi. Siren metal kutudur. 220v ile çalışmaktadır. Kapı zili gibi çalan ürünlerle karıştırmayınız. Alan büyük ve gürültülü ise kesinlikle işinizi görecektir. 110db ses şiddeti vardır. Her yerden mutlaka duyulacaktır.

Ürünü satın almak için e-ticaret mağazamızı www.dahaucuzuyok.com ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca 10 bin ürün ile bilgisayar,elektronik,petshop,ayakkabı,gümüş,iç çamaşırı gibi orjinal faturalı ürünleri kredi kartı ile satın alabileceğiniz mağazamız açılmıştır.

Dahaucuzuyok

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: