fbpx
20 Nisan 2017

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri plaka okuma sistemleri, otopark kamera sistemleri ve ücretsiz keşif için; Çağrı Merkezi:  0533 510 87 27 bitges.com

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera sistemleri, Dvr kayıt cihazı, cihaza bağlı kameralar ve kablolama ile bağlantılarla sonlandırılan görsel bir güvenlik sistemidir.Kameralardan gelen görüntüler kayıt cihazının içindeki hard diske kayıt yapmaktadır. Hard diskin kapasitesine göre kayıt süresi 15-60 gün arası değişmektedir. Talep edilirse farklı yedekleme yada daha yüksek kayıt süreleri mümkündür. Bu süreler içinde meydana gelen olayları saat ve tarih olarak izleme olanağı olduğu gibi internet üzerinden pc, tablet ve cep telefonundan izleme yeteneğine sahip cihazlar mevcuttur.

Güvenlik Kamera Sistemleri Satış ve Montajı

Kamera sisteminde tercih edilecek ürünler dış etkenlere karşı dayanaklı ve doğru mercek ölçülerine dikkat edilmelidir. İzlenmek istenen alanın açısı ve kapsadığı alan kamera yeterli olmazsa başarısız bir görüntü elde edilecektir. Bu da meydana gelen olayın aydınlatılmasında büyük rol oynayacaktır.


Firmamız bilişim teknolojileri sektöründeki tecrübesiyle ihtiyaçlarınız doğrultusunda en doğru güvenlik kameralarını, kayıt cihazlarının (DVR) ve kaliteli montaj ve elektronik ürünlerle kurulum ve satış yapmaktadır.

Güvenlik kamera sistemlerinde evinize, iş yerinize, okul, hastane, kantin, cami, restoran ve umuma açık tüm iş yerlerine kurulum, montaj isteyebilirsiniz. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız için en doğru ve kaliteli ürün ve teklifler için ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Kamera Çeşitleri ve özellikleri;

Piyasada farklı marka ve modeller mevcuttur. Firmamızın bayisi olduğu satış ve montajını gerçekleştirdiği bazı marka ve modeller;

Neutron Dvr-Nvr-xvr kamera modelleri,

Hikvision Dvr-Nvr-xvr kamera modelleri,

Spy Dvr-Nvr-xvr kamera modelleri,

Averdigi Dvr-Nvr-xvr kamera modelleri,

Cbox Dvr-Nvr-xvr kamera modelleri,

Samsung Dvr-Nvr-xvr kamera modelleri,

Hikon Dvr-Nvr-xvr kamera modelleri,

GeoVisio Dvr-Nvr-xvr kamera modelleri,

Rivo-Retro Dvr-Nvr-xvr kamera modelleri,

 

17.yıllık bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamızdan yaklaşık 8 bin ürün bulunduran sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. https://dahaucuzuyok.com

5 Bin elektronik ürünle bilgisayar donanımı, yazıcı,toner ve kartuş ihtiyaçlarınızda güvenli alışverişleriniz için https://teknokale.commağazamızı da ziyaret etmelisiniz.