fbpx
20 Nisan 2017

Web Tasarım-E-ticaret-Hosting

Web Tasarım-E-ticaret-Hosting kişisel veya kurumsal web site çalışmalarınızda, email-hosting-domain hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

C : 0533 510 87 27 bitges.com

WP Tabanlı web tasarımlarda her şey dahil 699 TL.

Bitges Bilişim sizi internet’e taşıyor. Yerinizi almak için acele edin. Teknik destek ve bilgi için lütfen bize ulaşın.

Web Tasarım-E-ticaret-Hosting

Web Tasarım-E-ticaret-Hosting

Web Tasarım-E-ticaret-Hosting Bitges Bilişim web tasarımı projelerinde yılların getirdiği deneyim sayesinde küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyacı doğrultusunda, günümüz teknolojisini en üst düzeyde kullanarak WP departmanımızı oluşturduk. WP; kobilerin ihtiyacı olan web çözümlerini, hızlı ve büyük maliyetler ödemeden çözerek, web dünyasında yer almalarını sağlar. Kurumuna özel web tasarımı yaptırma ihtiyacı duymayanların en basit çözümlerindendir. Özel web tasarımına oranla çok daha hızlı bir şekilde biter. Zamanlama son derece kısa olduğu için maliyet çok daha düşük olur. Binlerce tema içerisinden istediğiniz web tasarımını, istediğiniz yazılım modüllerini iki iş günü içerisinde teslim ediyoruz. WordPress tabanlı oluşturduğumuz web projelerinin özellikleri aşağıda maddelenmiştir.

17.yıllık bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamızdan yaklaşık 8 bin ürün bulunduran sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. https://dahaucuzuyok.com

5 Bin elektronik ürünle bilgisayar donanımı, yazıcı,toner ve kartuş ihtiyaçlarınızda güvenli alışverişleriniz için https://teknokale.com mağazamızı da ziyaret etmelisiniz.

TEMA SEÇİMİ

Yüzlerce wp temaları içinden istediğinizi seçiyorsunuz. Kendi zevkinize göre seçtiğiniz temaların kurulumu tarafımızdan yapılır. İstediğiniz menü ve resimler ile uygulama yapılarak siteniz yayına alınır. Tema düzenlemesi yapıldığı için tekrar değişiklik görünüm ve menülerde sorun çıkaracağı için ekstra maliyet gerektirecektir. Wp eklentilerinden ihtiyacınız olacak yazılımlar kurulabilecektir.

KURUMSAL KİMLİĞİNİZE UYGUN

Bitges Bilişim; seçilen web tasarımı logonuzu sayfanızda doğru yerde ve ölçülerde kullanılmak üzere yapılandıracaktır. Logo tasarımı ayrı bir hizmettir. Talep edilmesi halinde yapılacaktır.

MOBİL SİTE

Normal tarayıcıların yerini hızla almaya başlayan, mobil tarayıcılar ile web projeniz %100 uyumlu halde olacaktır.. WordPress in bu özelliği sayesinde ekstra mobil site yaptırma gereği duymazsınız. Web tasarımı projeniz normal tarayıcılarda göründüğüne çok yakın bir görüntüye sahip olur. Ayrıca mobil site eklentisi ile başta IPAD olmak üzere tüm tabletler için ayrı bir görünüm özelliği vardır. Mobil site seçilen tüm temalarda mevcut değildir. Müşteri temsilcimiz seçilen temaların özelliklerini sizlere sunarken mobil site modülünün olup olmadığını sizlere ayrıca belirtecektir.

TABLET UYUMLULUĞU

Android ve IOS tabletlerde web siteniz, hiç bir görsel kayıp olmadan, bilgisayarda görüdüğünüz boyut ve içeriklerde yayınlanacaktır. Mobil site özelliklerinde belirtilen kriterler aynı şekilde tablet uyumluluğu için geçerlidir. Seçilen temanın standart bir tablet uyumluluğu vardır. Web projesinde bulunan tüm sayfalar atblet bilgisayarlarda da mevcuttur. Tablet bilgisayarlarda ekstra bir modül istenemez. Normal bilgisayarlarda var olan nodüllerin tamamı ile birebir aynıdır.

LİNKLERİN OLUŞTURULMASI

Tema seçimi ve görsel olarak, kurumsal kimliğinize uyarlama yapıldıktan sonra, sitenizin çatısını ve sayfalarını oluşturacak linkler belirlenecek ve uygulanacaktır. Linklerinizin yerleşim seçenekleri çok fazla değişken değildir. Hazır web tasarımı projeleri olduğu için özellikle alt kategori gösterimleri neredeyse standart bir şekildedir. tüm linklerin en iyi ulaşım ve bulunabilme şekliyle hazırlanmıştır. Genel olan link gösterimleri dünya startları dahilinde oluşturulmuştur. Binlerce kişi tarafından beğenilerek kullanıma sunulmaktadır.

ALT SAYFA TASARIMLARI

Siteniz için oluşturmuş olduğumuz linklerin alt sayfalarının içerik düzenlenmesi ile web sitenizin ana hatları oturmuş olacaktır. Alt sayfalarınızın içeriğine göre birçok alt sayfa seçeneği değerlendirilecektir. Ürün veya hizmetlerinizin ayrıntısına göre birçok alt sayaf dizaynı mevcuttur. Dolayısı ile alt sayfa konusundada hiçbir aksaklık yaşanmamaktadır. Çok ekstrem bir ayrıntıya sahip olmanız durumunda alt sayfa seçeneklerine web tasarımı departmanız dilediğiniz eklentiyi ekstra maliyet ile oluşturulabilir.

YAZILIM EKLENTİLERİ

Web projenizin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan, yazılım modülleri web sitenizin içeriğine entegre edilerek, kusursuz çalışması sağlanacaktır. Hazır web projelerinin en büyük sorunu olan yazılım eklentileri yazılım departmanımız tarafından problemsiz bir şekilde çözülecektir. İstediğiniz web enteğrasyonları proje içerisinde problemsiz olarak çalışacaktır. WordPress in son derece gelişmiş yazılım eklentileri bulunmaktadır. Telebinize göre tüm web tasarımı projesi yazılım giydirilerek oluşturulabilir.

DİNAMİK

Site yazılımınız dinamik, ihtiyaçlarınız doğrultusunda güncellenebilir ve geliştirilebilir halde size teslim edilecektir. Bu sayede tüm proje sizin kontrolünüz altında olacaktır. gerek ana sayfa bulunabilecek haberler, son eklenen ürünler v.s. çok rahat bir şekilde güncellenecektir. Aynı şekilde ürün ana kategori, alt kategori v.s. gibi tüm zaman diliminde ihtiyacınız olabilecek eklentiler, düzenlemeler, dinamik olarak yapılabilecektir.

SEO EKLENTİLERİ

WordPress webde binlerce kişi tarafından hazırlanmış seo eklentileri oluşturulan web projesine profesyonel bir şekilde entegre edilir. Tüm seo kriterleri her yazılım sayfası için ayrı ayrı eklenecektir. SEO eklentilerinin nasıl kullanılacağı, hangi özelliklere dikkat edilmesi gerekliliği müşteri temsilciniz tarafından ayrıca eğitimi verilecektir. SEO eklentilerinin binlerce kişi tarafından oluşturulduğunu düşünürsek ne kadar hatasız olduğunu benimsemiş oluruz.

SOSYAL MEDYA

Günümüzde WordPress web tasarımı kadar etkili bir araç olan sosyal medya mecralarında, web site içeriklerinizin paylaşılması ve görüntülenebilmesi için gerekli linklemeler oluşturulur. Taleb edilen bilgi, ürün ve hizmetlerin ayrı ayrı paylaşım modülleri eklenebilir. Opsiyonel olarak sunulan sosyal medya paylaşımları projenin dahilinde olup, istenmemesi maliyeti değiştirmez.

DOMAIN & HOSTING

WordPress Web tasarımı projelerinin yapıtaşını oluşturan, domain ve hosting Bitges Bilişim tarafından sağlanacaktır. Hosting Bitges Bilişim sunucularında barındırılacaktır. Son derece hıza sahip web sunucularımızın maksimum çıkış hızı anlık 80 MBIT olup, ülkemizde sahip olunan maksimum hız seviyelerindedir. Bitges Bilişim sunucularının verimini sahip olduğumuz müşterilerimizin web projelerini ziyaret ederek çok rahat farkedebilirsiniz.

VERİ GİRİŞİ

Talep edildiği taktirde, ekstra maliyetler ile, web projenizin tüm veri girişi, Bitges Bilişim personeli tarafından gerçekleştirilebilir. Veri giriş hizmetimizde tüm verilerin dijital ortamda sağlanması gerekmektedir. Veri girişi hizmetimizden yararlanan müşterilerimizin SEO kriterleride ücretsiz olarak eklenir. Veri giriş hizmetinde görsellerin düzenlenmesi ayrıca fiyatlandırılır.

Web Tasarım-E-ticaret-Hosting hizmetleri hakkında detaylı bilgi için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.