Ankara 2.El Notebook Bilgisayar Toptan Alım ve Satımı

Ankara 2.El Notebook Bilgisayar Toptan Alım ve Satımı arızalı bozuk notebooklarınızı parça olarak değerlendirelim. Tamir değişim ve satış işlemleri için lütfen makalemizi okuyunuz. Bilgi ve danışmanlık için 0 533 510 8727 numaralı telefonumuzdan ve whatsapp dan iletişime geçebilirsiniz.

Ankara 2.El Notebook Bilgisayar Toptan Alım ve Satımı

2.el bilgisayar, 2.el laptop sat, 2.el laptop satış, 2.el notebook, 2.el notebook sat, ankaa notebook alımı, ankara laptop alımı, ankara laptop sat, laptop alanlar, notebook satışı

Hızla gelişen teknoloji ve yazılımlara hem bizler hemde kullandığımız bilgisayarlarda yetişememekte. Markası ram’i işlemcisi harddisk’i derken windows 7-8-10 bir bakıyorsunuz bilgisayarınız size yetişemez hale gelmiş. Yavaş işinizi görmeyen size işkence eden notebook laptop dizüstü siz her ne isim veriyorsanız bilgisayarlarınızın artık upgrade yada yükseltme zamanı gelmiş belkide. Belki bilgisayarınızın başına kötü bir şey de gelmiş olabilir. Çok sinirlenince sizin gazabınıza da uğrama ihtimali yüksek. Tecrübemizden söylüyoruz tabi bunları. Çizgi film izleyen çocukların döktüğü ballı sütler, dalgın bir kullanıcımızın bilgisayarına kahve ikramı bizlerin ne kadar paylaşmayı seven bir toplum olduğumuzu göstermektedir. Ama sonuçta bozuk bir bilgisayar işe yaramayan bir bilgisayarınız varsa bu iş bitmiştir.Ya da paraya kıyıp yenisini almak için kredi kartına sarılabilirsiniz.


Fikir olsun diye belki görünce alırsınız diye ucuz bilgisayar,ucuz notebook,ucuz dizüstü bilgisayarlarımıza bakıp kredi kartınızla güvenle alış veriş yapabileceğiniz web sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bilgisayar,notebook,donanım ürünleri,yazıcı,orjinal ve muadil toner,yazıcı kartuşu,güvenlik kamera sistemleri,dvr.nvr,ağ ve cctc kabloları,adaptörler,cep telefonu aksesuarları,akıllı saatler,sunucu,iş istasyonları,server,kabin ve kabinet ekipmanları ile 5 Bin elektronik ürünle güvenli alışverişleriniz için www.teknokale.com mağazamızı da ziyaret etmelisiniz.

Gelelim eski notebook dizüstü laptoplarınıza. İşte elektronik geri dönüşüm zamanı. Evinizde kullanmadığınız arızalı,eski,kırık,dökük dizüstü bilgisayarlarınızı;

Yavaşlamış bakım yapılsa da işe yaramayacak ya da donanım eklemesi ram ve disk değişimi işinizi görmeyen;

Benim laptop fena değil ama daha iyisini hızlısını almak istiyorum diyen tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimizi bu dertlerinden kurtarıyoruz.

Dileyen müşterilerimiz eski laptoplarını ederi kadar değer biçerek duruma göre adresinizden alıyoruz.

Çalışır haldeki bilgisayarlarınızı satmak istiyorsanız!

Marka model biliyorsanız detaylı işlemci ram ekran kartı bilgileri, bilmiyorsanız altındaki etiket okunabilir durumda ise bilgisayarınızın genel bir kaç fotoğrafı ile bize Bitges whatsapp numaramız 0533 510 87 27 numaralı telefona atarak fiyat isteyebilirsiniz.

Çalışmayan arızalı laptoplar için yine bilgisayarın genel fotoğrafları, marka model ve etiket kısmını paylaşırsanız maddi olarak bir değeri varsa mutlaka bilgisi verilecektir.

Bahsi geçen tüm konular Ülkemizin her yerinden kabul edilecek. Anlaşmalı kargomuzla bize gönderen müşterilerimize kontrol sonrası belirlenen rakam hesaplarına havale/eft yapılacaktır.

Garanti kapsamında olan ürünlerinizin varsa faturası, garantisi olmayan ürünlerde kimlik fotokopisi satış esnasında talep edilecektir. Malum piyasa ve güvenlik durumlarını bildiğiniz için bu konuda bize hak vereceğinizi düşünüyoruz.

Saygılarımızla

Bitges Bilişim Teknolojileri

%d blogcu bunu beğendi: