fbpx

Ankara Bilgisayar Bakım Ankara Bilgisayar Teknik Servisi

Ankara Bilgisayar Bakım Ankara Bilgisayar Teknik Servisi olarak Ankara’nın her yerindeki bireysel ve kurumsal müşterilerimize; çalışan sistemler, yerinde müdahale edilebilecek tüm arızalar için servis hizmetimiz vardır. 

Teknik destek ve bilgi için lütfen; 0 533 510 8727

Ankara Bilgisayar Bakım,Ankara Bilgisayar Teknik Servisi

ankara bilgisayar, ankara bilgisayar servisi, ankara bilgisayar tamiri, ankara laptop, ankara laptop servisi, ankara laptop tamiri, ankara notebook, ankara notebook servisi, ankara notebook tamiri, bilgisayar tamiri, bilgisayarcı, laptop servisi, laptop tamiri, notebook servisi, notebook tamiri

Marka model gözetmeksizin masa üstü bilgisayar tamiri, bakımı, onarımı yazılım yüklemeleri format atma ve diğer teknik destek hizmetleri mevcuttur. Donanım güncelleme yedek parça, anakart, işlemci, ddr ram, ssd ve hdd diskler, atx kasa, dvd yazıcı, klavye, mouse, led monitör, yazıcı tarayıcı, kesintisiz güç kaynakları, yazıcı toner ve kartuşları temin edebileceğimiz satış ve satış sonrası teknik destek verebileceğimiz ürünlerin bazılarıdır. 

Web sitemizden kredi kartı ve havale yöntemleri ile ürünleri sipariş vererek adresinize teslim etmekteyiz.

Dahaucuzuyok

Notebook, tablet, laptop bilgisayarların yine Asus,hp,lenovo,samsung,Acer, Apple gibi markaların web sitemizden satışı yapılmaktadır. Aradığınız bulamadığınız ürünler için bizden bilgi isteyebilirsiniz. Garantisi bitmiş arızalı notebook laptop ve tabletleriniz için teknik servisimiz hizmetinizdedir. Kırılan ekran değişimleri, notebook klavye değişimi, notebook adaptörleri, notebook bataryaları, notebook diskleri tarafımızdan temin edilip satışı yapılan ürünlerden bazılarıdır. Arızalı notebooklarınızın donanım problemleri, yazılım yükleme ve güncelleme işlemleri yine tarafımızdan yapılabilmektedir.