Bilgisayar Tamiri Ankara Kızılay

Bilgisayar Tamiri Ankara Kızılay ve civarda bulunan ev ofis ve kurumsal kullanıcılara yerinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Sizi yormadan düzeninizi bozmadan istediğiniz adrese gelip telefonla aldığımız bilgiler ışığında tecrübeli ekibimiz gerekli teknik müdahaleleri biz yapalım. M: 0 533 510 8727 Bitges.com 

Bilgisayar Tamiri Ankara Kızılay

Bilgisayar Tamiri Ankara Kızılay

Karşılıklı güven ve hizmet sektöründeki 18 yıllık birikimimizle markası ne olursa olsun masaüstü dizüstü bilgisayarlarınızın tamamı için tamir bakım yedek parça satışı yapıyoruz. Adresinizde çözülemeyen sorunlar için müşterinin onayı ile ürünü teknik servis merkezine alarak onarım sonrası teslimat işlemini oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ankara Kızılay da Bilgisayar Tamircisi arıyorsanız her türlü teknik destek ve bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Bilgisayar,notebook,donanım ürünleri,yazıcı,orjinal ve muadil toner,yazıcı kartuşu,güvenlik kamera sistemleri,dvr.nvr,ağ ve cctc kabloları,adaptörler,cep telefonu aksesuarları,akıllı saatler,sunucu,iş istasyonları,server,kabin ve kabinet ekipmanları ile 5 Bin elektronik ürünle güvenli alışverişleriniz için www.teknokale.com mağazamızı da ziyaret etmelisiniz.