fbpx

Laptop Notebook Bilgisayar Tamiri Yedek Parça Ankara

Laptop Notebook Bilgisayar Tamiri Yedek Parça Ankara

Laptop Notebook Bilgisayar Tamiri Yedek Parça Ankara Bilişim sektöründe yıllardır faaliyet göstermektedir. Firmamız arızalı bozuk kırık laptop notebook bilgisayarlarınızın onarımını,çalışır durumda olan yazılım sorunlarına yerinde destek hizmet vermektedir.

Her türlü teknik bilgi ve destek için Bitges.com adresinden 0 533 510 8727 Numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.

Servis talebi öncesi müşteriden alınan bilgilere göre donanım ya da yazılım sorunu tespit edilmeye çalışarak müşterilerimize bilgi vermekteyiz. Böylece müşteri genel olarak teknik arızadan olabilecek sorun ve ödemesine kadar yaklaşık maliyet bilgisi alır.

Çalışmayan arızalı ve bozuk laptoplarınızı ise servis merkezimize getirerek ücretsiz analiz test ettirerek sorun ve fiyat bilgisi alabilirler. Yapılacak bu işlem için ek ücret alınmaz. Dileyen müşterilerimizde adresinden bozuk ve arızalı bilgisayarları aldırabilir yine arıza tespiti yapılabilmektedir. Bu işlem yol ücreti ile belirli bir rakam arasında değişmektedir. Müşterinin adresi ve ürün kategorisine göre rakam değişmektedir. 

Laptop ve notebook bilgisayarlarınızın yedek parçaları piyasada temin edilebilir ürünlerin var olanların orjinalleri olmayan ürünlerin A+ kalite muadil ürünleri parçası bulanamayan modellerin de varsa 2.el i onarımlarda kullanılmaktadır. Servis ve tamir konusunda ki tecrübemizle bilgisayarınıza uyumlu doğru ve kaliteli markaların tercihini biz sizin için yapıyoruz. Onarım sonrası parça durumuna göre 1 aydan 2 yıla kadar garantili parça değişimleri söz konusudur. 

Laptop ve notebook bilgisayarlarınızın dış kasa, bezel ve çerçeve alt kasa, üst kasa ve klavye bölümleri, ekran lcd-led panel değişimleri, harddisk-ssd disk satış montajı, okunabilir disklerinden veri kurtarımı, ilave ddr ram seçenekleri ile anakart üzerinden kronik olmayan tekrarlama riski olmayan kart tamirleri tarafımızdan yapılmaktadır. 

Ankara Laptop notebook tamiri olarak donanım sorunları olmayan tüm bilgisayarlarızın işletim sistemleri yüklemeleri, format atma,sıfırlama, recovery gibi yazılımların yüklenmesi, ayrıca günlük kullanımda ihtiyacınız olacak virüs programı belge görüntüleyici düzenleyeci programları yüklemekteyiz.

Tamiri mümkün olmayan laptop notebook bilgisayarlarınızı dilerseniz hurda olarak değer biçerek anında nakite çevirebiliriz. Çalışan durumdaki notebook laptoplarınızı satmak için de yine bize ulaşabilirsiniz.

Bilgisayar,notebook,donanım ürünleri,yazıcı,orjinal ve muadil toner,yazıcı kartuşu,güvenlik kamera sistemleri,dvr.nvr,ağ ve cctc kabloları,adaptörler,cep telefonu aksesuarları,akıllı saatler,sunucu,iş istasyonları,server,kabin ve kabinet ekipmanları ile 5 Bin elektronik ürünle güvenli alışverişleriniz için www.teknokale.com mağazamızı da ziyaret etmelisiniz.