fbpx

logitech G hub Kurulmuyor, açılmıyor sorunu

logitech G hub Kurulmuyor, açılmıyor sorunu

Son günlerde kullanıcılarımızdan gelen yeni bir sorun ile karşı karşıya geldik. Logiteck Ghub yazılımı kurarken yarım kalan, yeniden başlatılan ya da mavi ekran veren işletim sistemleri sonrası kurulum bir türlü sonlanmıyor. Ekranda kurulumu gösteren aktif bir durum olsa bile hiç bir şekilde Ghub başlamıyor. Olayın windows uac kullanıcı denetim izinlerle olduğu bazı kullanıcılarda olduğu olmuş. Bu konu ile ilgili ayarları linke tıklayarak makalemizden inceleyerek değiştirebilirsiniz. Bu durumlarda kullanıcı denetimi ayarını değiştirmek, kurulum öncesi dosya üzerinde sağ tuşa basarak yönetici olarak çalıştır demeniz yeterli olacaktır. Bizim problemimiz de aynı yöntem denenmiş sorun çözülmemiştir.

Bu sorun ile ilgili test edilmiş ve sorunu çözmüş olduğumuz için kaynak ve destek olması açısından blogumuz da yayınlama gereği duyduk.

Ekranınızda devam eden kurulumu sonlandırmanız gerekiyor. Bunun için başlat çubuğu üzerinde sağ tuşa basarak görev yöneticisine giriyoruz. Aynı menüye CTRL+ALT+DELETE yaparak görev yöneticisi menüsünden ulaşabilirsiniz.

Buradan sonra aşağıda ekran görüntüsü mevcut işlemler menüsündeki Logitech G HUB satırı üzerinde sağ tuşa basarak görevi sonlandırınız.

Buradan sonraki işlemleri dikkatlice tekrarlayınız.

Başlat ara kısmına %programdata% yazın ve açılan sayfadan Logitech G Hub yazılım klasörünü silin. İndirdiğiniz lghub_installer.exe kurulum dosyasını tekrar çalıştırın. temiz kurulum olacağı için önceki kurulumdan kalan sorunlar sıkıntılar yaşanmayacaktır.

Bitges Bilişim Teknolojileri Güvenlik Kamera sistemleri Yazıcı tamir bakım konularında 1999 yılından beri sektör de hizmet vermiştir.

Sıfır ve 2.el bilgisayar ve çevre birimleri satış ve satış sonrası donanım ve yazılım konularında danışmanlık ve proje destekleri vermiştir. Kurumsal ve kobi işletmelere hizmet veren firmamız bireysel müşterileri de hizmet vermektedir.

Satın alma, proje, ihale, keşif ve montaj hizmetlerimiz devam etmektedir.

Teknik destek bilgi ve danışmanlık için lütfen arayınız. 0533 510 87 27

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.