Mac-Macintosh-imac-macbook Bilgisayara Windows kurulumu

Mac-Macintosh-imac-macbook Bilgisayara Windows kurulumu, yerinde hizmet almak, teknik bilgi ve danışmanlık için lütfen bize ulaşın.

Çağrı Merkezi: 0 533 510 8727 bitges.com

Mac-Macintosh-imac-macbook Bilgisayara Windows kurulumu

apple, apple ankara, apple bilgisayar servisi, apple servis, apple servisi, apple teknik servis, apple windows, imac, imac windows, mac, mac windows, macbook, macbook windows, macintosh

Mac kullanıcılarını aldıkları bilgisayarlarda çalışmayan yazılımları görünce atlattıkları şoktan sonra alternatif aramaya başlarlar. Mac kalitesi görüntüsü performansına diyecek bir sözümüz yok elbet. Eğer bir grafik tasarımcıysanız, işiniz sadece mail ve internette dolaşmak ise sorun yok. Ama bir mimar, mühendis iseniz çizim programlarında auto cad,net cad,3d max kullanacaksanız işlerin durma noktasındasınız.  Avukatsınız e-imza uyap yada benzer yazılımlarda yine sorunlar yaşamaktasınız.

Çözüm var tabi. Apple bilgisayarınıza windows’un uyumlu olan sürümünü isterseniz yükleyebiliriz. Tıpkı bir normal bir bilgisayar notebook gibi var olan ios işletim sisteminizi dilediğiniz zaman kullanabilmek şartıyla Windows’unuzu bütün donanımlarınız çalışır durumda kullanmanızı sağlayabiliriz.

17 yıldır bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız dilerseniz yerinde servis hizmeti ile dilerseniz adresten adrese teslim ile ya da şehir dışından ücretsiz kargo seçeneği ile tüm Türkiye den göndereceğiniz apple ürünlerinizi Windows işletim sistemini kurarak gerekli testleri yapıp sizlere teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Ürünü bize göndermeden önce yapacağınız tek şey üst bölümde apple menüsünden (elma menüsünden) bu mac hakkındaki bölümden ürün seri numarasını iletmek. Biz sisteminizin bilgilerine ulaşıp uyumlu ve istediğiniz yazılımın seçimini yaparak gerekli işlemi yapabiliriz.

Ürün seri numarasını ve taleplerinizi bize buradaki bilgilerden ulaşarak bildirirseniz en kısa zamanda sorununuz çözülecektir.

Saygılarımızla

Bitges Bilişim Servis Müdürü

Adem DURSUN

 

%d blogcu bunu beğendi: