fbpx

Notebook ısınma sorunu Ankara Notebook Teknik Servis

Notebook ısınma sorunu Ankara Notebook Teknik Servis, Bilgisayar Yazıcı Tamir Bakım Servisi Ankara, yerinde hizmet almak, teknik bilgi ve danışmanlık için lütfen bize ulaşın.

Çağrı Merkezi: 0 533 510 8727 bitges.com

Notebook ısınma sorunu Ankara Notebook Teknik Servis

bilgisayar yeniden başlıyor, laptop bakımı, laptop servisi, laptop tamiri, laptop tamiri ankara, laptop yedek parça, notebook arıza, notebook bakım, notebook bakımı, notebook donuyor, notebook ısınma, notebook kapanma, notebook mavi ekran, notebook tamir, notebook temizlik

Satın aldığınız notebook, laptopunuz kullanımdan bulunduğu ortam ve hava şartlarından etkilenerek bilgisayarınızdaki hava kanallarını, fan sistemini, soğutma sistemi görevini yapamaz. aşırı tozlu, nemli, sıcak kullanım alanlarında soğutmanın ne kadar önemli olduğunu kendimizden de kıyaslayabiliriz. Bilgisayarlar yapısı gereği çalışması gereken elektrik ve elektronik devre eleman ve chiplerden meydana gelmiştir. Asıl görevi üstlenen sıralama yapmak gerekirse powersupply (güç kaynağı ), anakart,işlemci, ram, ekran kartı ve harddisk gibi donanım ürünleri ısıya maruz kalan yerlerdir.

Bu yüzden kullanıcılar bilgisayarlarını aşırı ısınma, yavaşlama, yeniden başlatma hatta arızaya sebep olan bu durum için, fan, toz ve termal macun kontrolü yapılmalıdır. Önerimiz işini bilen tecrübeli teknisyenlerin müdahale ederek bakımın yapılmasıdır. Bilinçsizce yapılan müdahaleler de başka arızalar, sökme esnasında fiziksel hasarlar, olası veri kayıpları da sıkça rastlanan üzücü durumlardır.

Bitges Bilişim bilgisayar servisi olarak masaüstü dizüstü laptop ve noteboklarınızın ısınma sorununa yol açan sorunlara profesyonel müdahaleler ile çözüm sunmaktadır. Çalışan bakım yapılmasını istediğiniz sistemler için lütfen bize ulaşınız.

Saygılarımızla.

Çağrı Merkezi: 0533 510 87 27 bitges.com

17.yıllık bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamızdan yaklaşık 8 bin ürün bulunduran sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.