Ankara Bilgisayar Hastanesi

Ankara Bilgisayar Hastanesi acil servis, yerinde bilgisayar tamiri hizmeti alabilirsiniz. Servis talebi M: 0 533 510 8727 bitges.com

Ankara’nın her yerine bilgisayar teknik servis hizmeti verilmektedir. Bilgisayar kurulumu,tamir parça değişimleri, toplama bilgisayarlar markası ne olursa olsun teknik destek kapsamındadır. Bireysel ve kurumsal pek çok müşterimize uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yaptığımız tüm teknik işlerin 3 ay garantisini vermekteyiz. Bizden kaynaklanan tüm sorunlar için aynı arızalarda kesinlikle ücret talep etmiyoruz.

Arızalı,sorunlu, tamir ve bakım gerektiren bilgisayar,notebook,yazıcı gibi ürünlerinizi ofisimize gönderebilir ya da kendi getirebilir. Arıza formu ile ürün teslim alınır ve ücretsiz  arıza tespit yapılarak fiyat ve sorun bilgisi verilir. İsterseniz adresinizden biz de alabiliriz. Tamir eder adresinize bırakabiliriz.

Ankara Bilgisayar Hastanesi

Ankara Bilgisayar HastanesiMüşteri evinde ofisinde Bilgisayar hastanesinden teknik servis talebinde bulunursa sorun odaklı olarak müşteriye kesin çözüm için fiyat verilir. En yakın ve en bilgili personel müşteriye yönlendirilmektedir. Teknik servis personelimiz sorunu kaynağında çözecek ve servis formu ile sonlandıracaktır.

Bitges bilişim teknik servis konusunda tecrübeli personel görevlendirmektedir. Teknik servis bilgimizin olmadığı hiç bir işi kabul etmiyoruz servis vermiyoruz.

Arızalı bilgisayarlarınızın anakart,işlemci,ram harddisk, kasa, powersupply, ekran kartı gibi parçaların testi sonucu arızalı olanların değişimi montajı ve tanıtımı tarafımızdan titizlikle yapılmaktadır.

Sorunu çözülmeyen hiç bir müdahaleden ücret alınmamaktadır.

Ankara bilgisayar hastanesi masaüstü bilgisayar,  laptop,  notebook,  sadece laser grubu tonerli yazıcılara, bakım onarım ve teknik servis hizmeti vermektedir.

 

 

%d blogcu bunu beğendi: