fbpx

Ankara Yazıcı Hastanesi

Ankara yazıcı hastanesi yazıcı tamiri,yacıcı kurulumu,yazıcı bakımı,yazıcı satış ve satış sonrası servis vermektedir.Orjinal,Muadil Toner 0 533 510 8727 bitges.com

Ankara yazıcı hastanesi sadece laser ve nokta vuruşlu yazıcıların tamirini yapmaktadır. Hp laser yazıcı, Canon laser yazıcı, xerox laser yazıcı, oki laser yazıcı, lexmark laser yazıcı, brother laser yazıcı, oki laser yazıcı, oki nokta vuruşlu yazıcı, panasonic nokta vuruşlu yazıcı, epson nokta vuruşlu yazıcılara teknik servisi vermektedir.

Ankara Yazıcı Hastanesine gelen yazıcıların tamamına ücretsiz arıza tespit hizmetimiz vardır. Onayı verilen tamir edilen tüm ürünler aynı arızaya karşı 3 ay garantilidir. 

Ankara Yazıcı Hastanesi

Ankara Yazıcı Hastanesi

Ankara yazıcı hastanesini aramadan önce yazıcınızın bağlantı kablolarını, tonerin doğru takılı olup olmadığını, sıkışan yada içinde kalan bir kağıt yada yabancı cisim olup olmadığını kontrol ediniz. Yazıcınızın içine metal ürünler tornavida vs elektrik varken sokmayınız. Elektronik kartlara ulaşmak için kapakları açmayınız. Bu sizin ve etrafınızdakilerin can güvenliği açısından önemlidir. Lütfen dikkate alınız.

Yeni satın aldığınız yazıcıların kurulumu, ağ bağlantıları, paylaşım ayarları gibi teknik durumlarda bütün markalara yerinde servis hizmeti verilmektedir.

Firmamız uzun yıllardır bilişim sektöründeki tecrübesiyle bireysel ve kullanıcılara isterse adresinde teknik servis hizmeti vermektedir. Adresinizde teknik servis hizmeti almak ayrıcalığından faydalanmak için bize ulaşmanız ve sorunu doğru şekilde iletmeniz yeterlidir.

Yüzlerce yazıcı modelini, bu yazıcılarınıza uygun orjinal ve muadil toner alabileceğiniz, 4 bin üzerinde bilişim ürünü satışını kredi kartı ile yaptığımız eticaret mağazamızı ziyaret ediniz.