Ankara Güvenlik Kamera Sistemleri Satış ve Montajı

Ankara Güvenlik Kamera Sistemleri Satış ve Montajı konusunda 17 yıldır bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız sizlere en doğru en kaliteli ürünleri, en iyi fiyatlarla size sunmaktadır.

Çağrı Merkezi: 0 533 510 8727 bitges.com

Ankara Güvenlik Kamera Sistemleri Satış ve Montajı

Ankara Güvenlik Kamera Sistemleri Satış ve Montajı

Güvenlik zaafiyetinin olabileceği her noktaya kurulan güvenlik kamera sistemleri ile internet’in olduğu her yerden bilgisayar ve cep telefonunuzdan 7/24 izleme imkanına sahip olacaksınız. 

Ücretsiz keşif ile Ankara’da güvenlik kamera teklifi almak, kayıt cihazı(dvr), gece görüşlü ahd kameralar için en doğru marka ve modelleri biz önerelim. Satışını yaptığımız tüm ürünlere, donanım ve montaj garantisi vermekteyiz. 

Örnek kamera paket sistem fiyat ve teknik bilgiler için web sitemizdeki ürünlerimiz inceleyebilir, kredi kartınızla satın alabilir, montajı istediğiniz şekilde çözebilirsiniz. Montaj hizmetini bizden almak isterseniz lütfen iletişime geçiniz.

 

Bilgisayar,notebook,donanım ürünleri,yazıcı,orjinal ve muadil toner,yazıcı kartuşu,güvenlik kamera sistemleri,dvr.nvr,ağ ve cctc kabloları,adaptörler,cep telefonu aksesuarları,akıllı saatler,sunucu,iş istasyonları,server,kabin ve kabinet ekipmanları ile 5 Bin elektronik ürünle güvenli alışverişleriniz için www.teknokale.com mağazamızı da ziyaret etmelisiniz.

Güvenlik kamera sistemlerinde kayıt cihazı olarak bilinen dvr cihazlar vardır. Kameraların kablolar üzerinden gönderdiği görüntüler bu dvr larda yedeklenir. Dvr kayıt süresi güvenlik kameralarının sayısına, görüntü çözünürlüğüne ve dvr kayıt cihazının içindeki hard diskin kapasitesine göre değişkenlik gösterebilir. Ortalama 1 aylık 4 kameralalı kayıt yedeklemesi için 1 tb disk yeterli olmaktadır. Dvr kayıt cihazlarının içine takılan disk şu an 10 tb kadar çıkabilmektedir. 

Yine dvr kayıt cihazlarının üzerinde güvenlik kameralarına takılabilen mikrofon sayesinde ses girişleri mevcut ve ses kaydı da mümkündür. 

Güvenlik kameralarında ise yeni nesil ahd güvenlik kameraları ve ip kameralar şu sıralar çok popülerdir. Yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi, gece görüş özelliği, sıcak ve soğuk hava ortamlardan etkilenmeyen, sudan etkilenmeyen pek çok modeli mevcuttur. Güvenlik kameraları iç ve dış ortam olarak iki ayrı kategoride yer alabilirler.

Teknik özellikleri ve dünya standartlarına sahip güvenlik kameraları için doğru seçim ve montaj için bize ulaşarak destek ve bilgi alabilirsiniz.

Güvenlik kamera sistemlerinde içerik olarak;

Dvr Kayıt cihazı

Dvr kayıt cihazı için 7/24 çalışacak şekilde tasarlanmış diskler

Güvenlik kamerasi (iç ve dış ortam)

Kameralar için güç kaynağı

Kamera ve mikrofon veri akışı için %99 bakırdan oluşan kablolar

Bnc soketler

power Jacklar genel sistem içerikleridir.

Yine bu sistemlerin kurulduğu yerden izlenmesi için sabit monitör, televizyon bağlantıları mevcuttur. Elektrik kesintilerinde sistemin kayıt devamını sağlamak için kesintisiz güç kaynakları da olmazsa olmazlardandır.

%d blogcu bunu beğendi: