Ankara Bilgisayar Firması Bakım Onarım Sözleşmesi

Ankara Bilgisayar Firması Bakım Onarım Sözleşmesi21.yy da teknolojinin girmediği ülke ev ya da şirket kalmadı. Hayatımızın her alanında elektronik ürünler, donanımlar, yazılımlar sürekli değişiyor gelişiyor. Bu gelişmeye kullanıcılar çok yetişemese de Bitges bilişim gibi şirketler teknik bilgi ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Özellikle ticari faaliyet yürüten firmaların kendi bünyelerinde bilgi işlem departmanları yoksa donanım, yazılım ve network sorunlarında teknik sorunlar oldukça can sıkmaktadır.

Çağrı Merkezi: 0 533 510 8727 bitges.com

Ankara Bilgisayar Firması Bakım Onarım Sözleşmesi

Ankara Bilgisayar Firması Bakım Onarım Sözleşmesi

Yetersiz bilgi güncel olmayan donanım, yazılım bakımı yapılmayan bilgisayarlar, programları birbirine girmiş yazılımlar, virüs bulaşmış dosyalarla çalışan bir sistemden ticari olarak ne düzen ve başarı bekleyebilirsiniz? Personele eziyet eden bu sistemlerin elden geçmesi, içinin tozunun temizlenmesi, fan kontrollerinin yapılması, gerekirse format atılarak temiz sorunsuz yazılımlar yüklenmesi gerekebilir. Bilgisayarınızda çıkacak teknik sorunları danışabileceğiniz, telefonla, uzaktan gerekirse yerinde destek alacağınız bakım sözleşmesi imzaladığınız güvendiğiniz inandığınız firmanız varsa sırtınız yere gelmez. İşini bilen tecrübeli bu firmaların tavsiyelerine uyar gerekli yatırımları yaparsanız sistemleriniz durmayacak işiniz aksamayacaktır. Bu sorunların üstesinden gelebileceğimize inanarak Ankara Bilgisayar Firması Bakım Onarım Sözleşmesi yapmak, teklif almak, teknik servis ve danışmanlık hizmetleri için ulaşınız.

Ankara Bilgisayar Firması Bakım Onarım Sözleşmesi içeriğini okumak için linkteki belgeyi inceleyiniz.,

Bilgisayar Bakım Onarım Sözleşmesi

 

Bitges Bilişim, Bilgisayar bakım anlaşması yaptığı müşterilerinin, bilgisayarını yerinde çözüm imkanı sunuyor. Servis merkezine taşınması gerekiyorsa bizzat yapmaktadır. Ayrıca anlaşma yapılan firmanın sistemin tüm sistemi gözden geçirilerek oluşabilecek olası hataların belirlenmesi sağlanır. Bu da siz hatayı fark etmeden iş kaybına uğramadan sistemin en verimli şekilde çalışmasına olanak sağlar.

Hizmet Kapsamı aşağıdaki hizmetlere ek olarak sınırsız telefon desteği ve Uzak bağlantı desteği hizmetlerini kapsamaktadır.

– Tüm bilgisayarlar için 3 ay da bir kez periyodik bakım (isteğe ve yoğunluğa göre değişebilir)
– Virüs, spy taraması güncellenmesi
– Windows güncellemeleri takibi ve windows temizliği
– İsteğe göre yedekleme yapılarak verilerin güvenliğinin sağlanması
– Microsoft Server kurulumu ve destek hizmetleri
– Windows 7, Vista/XP Teknik Destek hizmetleri
– Microsoft Exchange Server Kurulumu Destek İşlemleri
– E-Posta, Office kurulum ve destek hizmetleri
– Network (Ağ) kurulumu, yapılandırılması ve destek işlemleri
– Network Yapısal Kablolama Hizmetleri
– Firmanın varsa web sitelerindeki gerekli alt yapı güncellemeleri. Alan adları ve hosting süreleri takibi. Mail hesapları eklenme ve silme.

Ankara Bilgisayar Bakım Onarım Sözleşmesi’ nin Avantajları

Öncelik: Bitges Bilişim’in Profesyonel Destek Anlaşması gerçekleştirdiği müşterilerine tanıdığı öncelik ile, arızalara anlaşma çerçevesinde saptanan süre içinde müdahale edilir, sistemin kesintisiz çalışması sağlanır.
Geniş Ürün Desteği: Her biri ayrı uzmanlık gerektiren ürün ve uygulamalarda profesyonel destek sağlanması.

Kritik Uygulamalara Sınırsız Destek: Server, network alt yapısı gibi tüm sistemin çalışmasını etkileyen kritik problemlerde mesai saati gözetilmeden
6/12 hizmet verilir.

Bakım sözleşmesi: Sistem genelinin kesintisiz çalışmasını sağlayacak koruyucu bakım önlemlerinin alınması sağlanır.

Raporlama: Müşteriye verilen dönemsel raporlarla servis kalitesi ve durumu sorgulanabilir.

Fiyat Avantajı: Tek tek hizmet almaya göre, sözleşme kapsamında düzenli hizmet daha ekonomiktir.

Bilgisayar,notebook,donanım ürünleri,yazıcı,orjinal ve muadil toner,yazıcı kartuşu,güvenlik kamera sistemleri,dvr.nvr,ağ ve cctc kabloları,adaptörler,cep telefonu aksesuarları,akıllı saatler,sunucu,iş istasyonları,server,kabin ve kabinet ekipmanları ile 5 Bin elektronik ürünle güvenli alışverişleriniz için www.teknokale.com mağazamızı da ziyaret etmelisiniz.