WordPress Warning Cannot Modify Header information

WordPress Warning Cannot Modify Header information hatası, Word press kullanıcılarının teknik olarak yaşadığı bizim de rastladığımız teknik sorunları birebir çözüp deneyerek sizlerele paylaşıyoruz. Sonuçta bu bilgilerin tamamı internette Türkçe kaynaklarda yada ingilizce sitelerde sunulmuştur. Bizler hatayı en hızlı şekilde çözecek kod bilgisine gerek kalmadan yapılabilecekleri sizlere sunuyoruz.

Çağrı Merkezi: 0 533 510 8727 bitges.com

WordPress Warning Cannot Modify Header information

ankara hosting, e-mail, email, hosting al, linux hosting, web hosting, web tasarım, webmail, windows hosting, wordpress, wordpress ankara, wordpress hata, wordpress kurulum, wordpress warning, wordpress web tasarım

Word press alan adı değişkiliği yaptığımız bir web sitesindeki pucblic_html ve sql veri tabanı yedeklerini yeni hostingimize attıktan sonra wp-config dosyası üzerindeki db adı db user ve db passsword bilgilerini güncelledik. Sayfa normal açılıyordu fakat atmin paneline giriş sasyfasında iki satır hata ve bilgileri doldurup giriş dediğinizde farklı satırlarda yine hatalar çıkıyordu. Sonuçta çalışan bir web sitesi vardı. Hosting değişikliği sebebiyle olabilecek sorunlar çok azdı. Kısa bir araştırma ile denediğimiz bir kaç yöntemle sorunumuzu çözen kısmı sizlerle paylaşıyoruz.

Web siteniz üzerinde yapacağınız her değişklik öncesi mutlaka yedek alın ve bilgisayarınızda saklayınız. Aksi durumlarda orjinal dosyayı tekrar upload ederek sorunun en başına dönebilirsiniz.

WordPress Warning Cannot Modify Header information hatasına sebep olan wp-config dosyasındaki dil kodlamasıymış.

Sorunun çözümü çok basit. Ftp üzerinden indirdiğiniz wp-config.php dosyasını notepad ile açarak farklı kaydet dediğinizde pencerenin altındaki encoding bölümünden ANSI kodlamayı seçerek kaydediyorsunuz. Kaydettiğiniz belgeyi ftp üzerinden tekrar gönderip eski dosyanın üzerine yazmasını sağlayınız. Web sayfanızı görüntülediğiniz sayffayı ctrl+f5 ile yenilerek sorunun çözülip çözülmediğini kontrol edebilirsiniz. Sorununuz çözüldüyse kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Sorun devam ediyorsa lütfen bizimle iletişime geçerek ücretli teknik destek alabilirsiniz.

WordPress web tasarım, com ve com.tr domain tescil işlemleri, bireysel ve kurumsal hosting hizmetleri, profesayonel 7/24 kesintisiz mail hizmetleri satın almak bilgi ve danışmanlık için iletişime geçebilirsiniz.

Bilgisayar ve çevre birimleri konusunda 17 yıllık tecrübeye sahip firmamız  teknik servis ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 

E-ticaret mağazamızda bulunan 8 bin bilgisayar yazıcı toner sarf malzeme ve diğer elektronik ürünleri 256bit ssl ile korunun sistemimizden kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz.

 

%d blogcu bunu beğendi: