Ankara Güvenlik Kamera Sistemleri

Ankara Güvenlik Kamera Sistemleri satış ve satış sonrası teknik servis hizmeti veren firmamız sektördeki 20 yıllık tecrübesi ile satış ve satış sonrası teknik servis hizmeti vermektedir. Montaj ve fiyat öncesi yapılan ücretsiz keşiflerle en doğru açılarla, en doğru ürünleri yazılı metin halinde teklif olarak sunuyoruz. Taahhüt ettiğimiz şekilde montaj ürün ve kalitemizden asla ödün vermiyoruz. 

Detaylı bilgi ücretiz keşif ve danışmanlık için lütfen 0 533 510 8727 numaralı telefondan ulaşınız. Randevu alınız.

Ankara Güvenlik Kamera Sistemleri Satışı

Kurulumunu yaptığımız sistemlerin bütün ayarlarını gerçekleştirip, uzak izleme, cepten izleme kurulumları için destek sağlıyoruz. Garanti süresinde gerçekleşen arızalardan ücret almadan müdahale ediyoruz. 24 saat içerisinde mutlaka gelip sorunu bulup müdahale ediyoruz. 

Müşteri memnuniyeti ve devamlılığı bizim için önemli. Elimizden gelenin en iyisini yapmak için kendimizi sürekli eğitiyoruz. Değişen ve gelişen teknoloji dünyasında ihtiyacınız olan sistemleri size ulaştırıyoruz. 

Ankara Güvenlik Kamera sistemleri ihtiyacınız olduğunda evinize, iş yerinize, binalarınıza, kurumsal alanlara kısaca güvenliğe ihtiyaç olan her yerde kamera sistemi montajı yapabiliriz. Kullandığımız kameralar hd kamera, ahd kamera, ip kamera gibi farklılık gösterebilir. Yine bu kameraların bağlı olduğu kayıt cihazlar, ahd kayıt cihazı, ip kayıt cihazı ürünlerimiz mevcuttur. Kayıt cihazlarının içine 7/24 çalışabilecek yüksek performanslı özel harddiskler takılmaktadır. Masaüstü bilgisayarlar takılan harddisklerden farklı olan bu diskler güvenlik kameraları için özel üretilmiştir. Uzun ömürlü sistemler için tercih ediniz. Tekliflerde arayınız. 

Kamera sistemleri montajında bulunan alana göre kablo kanal sistemleri kullanılmaktadır. Kamera takılacak alanda at yapı varsa tavan arası ve bina içi tesisat kullanılmaktadır. 

Yaptığımız tüm işçilik ve sattığımız ürünler firmamız garantisi altındadır.

Bitges Bilişim Güvenlik Kamera sistemleri olarak Ankara’nın her yerinde satış ve montaj işlemi yapmaktadır. Firmamızın profilini incelemek ve referanslarımızı görmek için lütfen web sayfamızı inceleyiniz. Ne kadar geniş bir hizmet yelpazemiz olduğunu, teknik birikimimizin yüksek olduğunu göreceksiniz. 

 

Ankara Güvenlik Kamera Sistemleri

Ahd kamera-hd kamera- ip kamera seçenekleri ile

Dome yani iç ortam Bullet yani dış ortam kamera montaj alanına göre değişkenlik gösretebilir. 

Speed Dome kameralar merkezi kontrol ünitelerine bağlı yüksek çözünürlüklü ve 360 derece hareket edebilen dünya standartlarında üretilen olumsuz hava şartlarına, toza, darbeye dayanıklı ürünlerdir. Satışını yaptığımız dış ürünlerin tamamı ce belgeli ve ip66 dünya dayanıklılık testlerine sahiptir. Ucuz, garantisi olmayan, faturası olmayan ürünlerle kıyaslamayınız. 

Kayıt cihazlarında ise dvr, xvr ve nvr mevcuttur. Kullanılan kamera ve sayısına bağlı olarak değişen bu cihazlar, küçük ve ergonomik yer kaplamayan ürünlerdir. İçerisine marka ve modele göre 1tb harddiskten 16tb kadar takılan modeller mevcuttur. 

Kamera sistemlerinin düzenli ve devamlı çalışabilmesi için enerji desteği verilmesi gerekmektedir. Bunu hem voltaj dalgalanmaları hemde kayıt durumunun devam etmesi için kesinlikle öneriyoruz. Sık sık yaşanan elektrik kesintilerinde zarar gören adaptörler yüzünden bağlı bulunan cihazlar zarar görmektedir. Şebekeden gelen yüksek voltaj dalgalanmarından kaynaklanan hasarlarda genelde garanti devre dışı kalmaktadır. Sistemin ve kamera sisteminin sağlığı için bunu göz ardı etmeyiniz.

Bilgisayar,notebook,donanım ürünleri,yazıcı,orjinal ve muadil toner,yazıcı kartuşu,güvenlik kamera sistemleri,dvr.nvr,ağ ve cctc kabloları,adaptörler,cep telefonu aksesuarları,akıllı saatler,sunucu,iş istasyonları,server,kabin ve kabinet ekipmanları ile 5 Bin elektronik ürünle güvenli alışverişleriniz için www.teknokale.com mağazamızı da ziyaret etmelisiniz.

 

 

%d blogcu bunu beğendi: