Wp hangi eklentiyi kullanıyor ?

Wp hangi eklentiyi kullanıyor ?

Wp hangi eklentiyi kullanıyor ? WordPress günümüzde web sitesi tasarım ve alt yapılarında ciddi bir yer almış olan wordpress wp alt yapılar açık kaynaklı bir kod olmasından dolayı grafik tasarım ve yazılımcıların web sayfalarını dilediği gibi hazırlama ve geliştirmelerine çok müsaittir. Bu konuda geliştirilen binlerce yazılım ve eklenti mevcuttur. Paralı olan pro olan Türkçe desteği olan yazılımlarıda mevcuttur. Siz sadece eklentiler içinde konu arayarak yada internette kısa bir araştırma ile wp wordpress sayfanız için ihtiyacınız olacak eklentilere ulaşmanız mümkündür.

Web sayfalarında dolaşırken beğendiğiniz bir web sayfasının yazılımının wp wordpress olup olmadığınız öğrenmek isterseniz ekteki linke tıklayarak açılan sayfaya baktığınız web sayfasının adresini girdiğinizde size hangi eklentileri kullandığını gösterecektir. Sizlere örnek olsun diye bizlerde kullandığımız wordpress de oluşturduğumuz web sayfamızın eklentilerini sizler için inceledik.

wordpres sitesinin hangi eklentilerini kullandığını öğrenmek için https://whatwpthemeisthat.com/ adresini kullanabilirsiniz.

Bilgisayar,notebook,donanım ürünleri,yazıcı,orjinal ve muadil toner,yazıcı kartuşu,güvenlik kamera sistemleri,dvr.nvr,ağ ve cctc kabloları,adaptörler,cep telefonu aksesuarları,akıllı saatler,sunucu,iş istasyonları,server,kabin ve kabinet ekipmanları ile 5 Bin elektronik ürünle güvenli alışverişleriniz için www.teknokale.com mağazamızı da ziyaret etmelisiniz.

 

%d blogcu bunu beğendi: