fbpx

Bilgisayar Tamir Bakım Servisi Balgat

Bilgisayar Tamir Bakım Servisi Balgat ve çevresinde bilgisayar tamir bakım servisi aradığınızda sektöründe tecrübeli bilgili firma aradığınızda artık adresinizde hizmet alabileceksiniz. Teknik Destek ve bilgi için 0 533 510 8727

Bilgisayar Tamir Bakım Servisi Balgat

Hangi marka hangi model servisi nerede diye düşünmeyin. 

Bilgisayar Tamir Bakım Servisi Balgat adresinize gelip çalışır durumdaki, arızaya geçmiş masa üstü ve dizüstü bilgisayarlarınızın kurulumu tamir ve bakımını yapabilmektedir. Telefonla ulaşarak sorun hakkında bilgi verirseniz en doğru etkili ve ekonomik teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Garantisi bitmiş garanti dışı kalmış bilgisayarlarınıza yedek parça konusunda bilgisayarlarınızı onarıyoruz. Balgat çukurambar aşağı ve yukarı öveçler gibi balgat civarında bulunun, Ankara da Oran dan Kazan’a kadar yaygın bilgisayar servis ağımızla her yere bilgisayar tamir servisi olarak gidebiliyoruz.

Bilgisayar,notebook,donanım ürünleri,yazıcı,orjinal ve muadil toner,yazıcı kartuşu,güvenlik kamera sistemleri,dvr.nvr,ağ ve cctc kabloları,adaptörler,cep telefonu aksesuarları,akıllı saatler,sunucu,iş istasyonları,server,kabin ve kabinet ekipmanları. 5 Bin elektronik ürünle güvenli alışverişleriniz için www.teknokale.com mağazamızı da ziyaret etmelisiniz.