Masaüstü Bilgisayar Parçaları Satış Tamiri Kurulumu

Masaüstü Bilgisayar Parçaları Satış Tamiri Kurulumu konusunda tecrübeli bir firma olarak Bitges bilişim notebook, laptop ve masaüstü bilgisayarı tamiri konusunda hızlı etkili ve ekonomik servis hizmeti vermektedir. M: 0 533 510 8727

Bize ulaşan müşterilerimizden aldığımız ön bilgilere göre çözüm ve fiyat bilgisi vererek müşterinin adresine teknisyen yönlendirilmektedir. Bilgisayar tamiri yazılım ve donanım sorunu olabilmektedir. Her iki sorun içinde çözüm vermekteyiz. İşletim sistemleri çöken virüs bulaşan güncellenmesi gereken yazılımlarınız yüklenmesini istediğiniz programlar için servis alabilirsiniz. Ayrıca bakımı yapılacak sistemlerinizin donanım yükseltmelerinin donanım arızalarının giderilmesi için bizlerden parça ve işçilik teklifleri sunabiliriz.

Masaüstü Bilgisayar Parçaları Satış Tamiri Kurulumu

Masaüstü Bilgisayar Parçaları Satış Tamiri Kurulumu firmamız ve servis hizmetlerimiz kapsamında bilgi ve destek  için bize ulaşabilirsiniz.

Bilgisayar, bilgisayarcı,bilgisayar tamiri,bilişim firması,bilgisayar uzmanı,bilgisayar teknisyeni dediğinizde ilk aklınıza gelecek firma artık biz olacağız. Web sitemizden referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Bilgisayar,notebook,donanım ürünleri,yazıcı,orjinal ve muadil toner,yazıcı kartuşu,güvenlik kamera sistemleri,dvr.nvr,ağ ve cctc kabloları,adaptörler,cep telefonu aksesuarları,akıllı saatler,sunucu,iş istasyonları,server,kabin ve kabinet ekipmanları. 5 Bin elektronik ürünle güvenli alışverişleriniz için www.teknokale.com mağazamızı da ziyaret etmelisiniz.

 

%d blogcu bunu beğendi: