fbpx

Bitges Bilişim Teknolojileri

Bitges Bilişim Teknolojileri Güvenlik sistemleri bilgisayar ve çevre birimleri satış, satış sonrası teknik servis hizmetleri vermektedir.Çağrı Merkezi: 0 533 510 8727 bitges.com

Bitges Bilişim Teknolojileri

1999 yılından beri bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız Ankara merkezlidir. Ankara Çankaya ilçesine bağlı tüm semtlere Bilgisayar yazılım donanım ve çevre birimleri satış satış sonrası destek hizmetleri vermektedir. Müşteri memnuniyeti konusunda fazlasıyla memnuniyet ve teşekkürler almış firmamız daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedeflemektedir.

Bitges Bilişim Teknolojileri Ankara da bilgisayar servisi olarak masaüstü, dizüstü bilgisayar, notebook, laptop ve tablet bilgisayarınızın tamiri konusunda uzman ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olup, kaliteli hizmet anlayışı ile markalaşmış ve örnek gösterilen bir kuruluş haline gelmiştir. Bilgisayar tamiri ve bilgisayar teknik servis hizmetlerimizi ister evinizde, isterseniz iş yerinizde alabilirsiniz. Servisimize ulaşan markalı veya markasız tüm arızalı bilgisayarlarınızın ve diğer ürünlerin sorunları en kısa sürede tespit edilerek sizlere bilgilendirme yapılır, uygun görmeniz halinde çözüme kavuşturulur.

Ayrıca firmamız hizmetlerinden bazıları;

  • Masaüstü Bilgisayar, Bilgisayar donanım parçaları satış ve tamir servisi

  • Notebook tamiri, ekran, klavye, şarj aleti satışı.

  • Tablet pc, dokunmatik ekran, power soketi tamiri.

  • Yazıcı servis tamir, bakım onarım.

  • Firmalara yerinde teknik servis hizmeti.

  • Güvenlik Kameraları satış kurulum hizmeti.

  • Her marka yazıcı orjinal ve muadil toner kartuş ürünleri.

  • Toner dolumu.

Bilgisayar,notebook,donanım ürünleri,yazıcı,orjinal ve muadil toner,yazıcı kartuşu,güvenlik kamera sistemleri,dvr.nvr,ağ ve cctc kabloları,adaptörler,cep telefonu aksesuarları,akıllı saatler,sunucu,iş istasyonları,server,kabin ve kabinet ekipmanları ile 5 Bin elektronik ürünle güvenli alışverişleriniz için www.teknokale.com mağazamızı da ziyaret etmelisiniz.