Bitges Bilişim Ankara Teknoloji Servis Hizmetleri

Bitges Bilişim Ankara Teknoloji Servis Hizmetleri 1999 yılında başladığımız sektörde hizmet verdiğimiz ve yaptığımız işlerden edindiğimiz tecrübeleri sizlere bütünleşik teknoloji hizmetleri olarak devam ediyoruz. Kişi firma şirket ayırmaksızın sektörde ihtiyacınız olacak tüm ihtiyaçlarınızı servis ve destek hizmetlerinizi alım yapmak istediğiniz tüm ürünleri biz satıyor, satmak istediklerinizi alıyor, arızalı ürünlerinizi tamir ediyoruz.

M: 0 533 510 8727

Ankanın bazı bölgelerine dağıtımına başladığımız el ilanlarımızla sizlere bizi tanıtmak ihtiyaçlarınızda yanınızda olmak istiyoruz. Bilgili tecrübeli dürüst hizmet almak ve süreklilik ilkelerimizde uzun yıllar hizmet vermekten onur duyduğumuz müşterilerimiz arasında görmek istiyoruz.

Bitges Bilişim Ankara Teknoloji Servis Hizmetleri dağıtımı yapılan ilan ve broşürlerimizi sizlerle paylaşmak istedik. İçerik ve detaylar hakkında yazılı olarak bir kezde buradan anlatalım istedik.

Bitges Bilişim Ankara Teknoloji Servis Hizmetleri

Bitges Bilişim Ankara Teknoloji Servis Hizmetleri

Bilgisayar laptop notebook masaüstü bilgisayar dizüstü bilgisayarlarınızı tabletlerinizi dilerseniz bizden alabilir, bize satabilir yada bize tamir ettirebilirsiniz.

Bilgisayar ve çevre birimlerinizde ağınızda sürekli sorunlar karmaşık sorunlarla uğraşmaktan sıkıldınızmı? Biz varız dert etmeyin. Ofisinizdeki iş yerinizdeki bakım onarım hizmeti verdiğimiz ürünlere periyodik bakım sözleşmesi ile düzenli destek ve hizmet alarak oluşabilecek tüm sorunları en başından görüp kontrol altına alabilirsiniz. İşleriniz aksamaz verileriniz daha güvende olur. Zamansız bilgi ve iş gücü kaybınız olmaz.

Laser ve mürekkepli yazıcılarınızı, nokta vuruşlu ve barkod yazıcılarınızı bizden alabilir, mürekkepli seriler hariç bize satabilir bizden tamir konusunda servis hizmeti alabilirsiniz.

Marka model ne olursa olsun yazıcılarınıza orjinal toner, kartuş ve şerit alabilir muadili olan ürünleri alabilir, dolabilen tüm tonerleri size çok uygun fiyatlarla doldurabiliriz.

Binanıza iş yerinize bahçenize garajınıza güvenlik ihtiyacınız olan her yere kamera sistemi kurabilir var olan kamera sistemlerinizde güncelleme ve yenileme hizmeti alabilirsiniz.

firmanızı ismizini internete taşımakmı istiyorsunuz. istediğiniz bir web sitesi ve isminiz var ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Kurumsal kimlik çalışmalarınızda biz yanınızdayız. Müsait olan size en uygun domain ile web sitenizi kuruyoruz, mail adresinizi açıyoruz. Size çok uygun fiyatlarla bu hizmeti sunuyoruz.

2.el alım ve satımı değerli olan, arızalı bozuk ama hurda değeri olan tüm elektronik ürünlerinizi bize gönderdiğiniz bilgilerden marka model etiket teknik bilgi ile fiyatlandırıp isterseniz satın alıyoruz.

Bilgisayar,notebook,donanım ürünleri,yazıcı,orjinal ve muadil toner,yazıcı kartuşu,güvenlik kamera sistemleri,dvr.nvr,ağ ve cctc kabloları,adaptörler,cep telefonu aksesuarları,akıllı saatler,sunucu,iş istasyonları,server,kabin ve kabinet ekipmanları ile 5 Bin elektronik ürünle güvenli alışverişleriniz için www.teknokale.com mağazamızı da ziyaret etmelisiniz.

teknokale.com

 

 

%d blogcu bunu beğendi: