Kuruluşunuzun Güvenlik İlkeleri Kimliği Doğrulanmamış Hatası Windows 10

Kuruluşunuzun Güvenlik İlkeleri Kimliği Doğrulanmamış Hatası Windows 10 sorun çözümleri ile bir kez daha sizlere destek olmak için buradayız. Teknik destek ve servis talepleriniz için Bitges.com 0 533 510 8727

Bilgisayar teknik destek uzmanımızın sizler için derlediği bu yazımızda ağ bilgisayarlarınıza bağlanma problemi yaşayan kullanıcılara çözüm önerimiz olacaktır.

Windows işletim sistemlerinde her versiyonunda yaşanan güncelleme çok olağan bir durumdur. Microsoft eksik yada sorunlu gördüğü bölümleri kullanıcıların güncelleme ile alarak eksiklerini tamamlamak ve açıklarını kapatmalarını sağlamaktadır. Güncellemeleri kapatan orjinal olmayan yazılımlar yada kullanıcının iptal ettiği güncellemeleri almayanlar için pek sorun yok. Ama aksi durumlarda windows güncelleme sonrası çıkan hatalarda göz ardı edilmeyecek kadar fazladır. Güncelleme sonrası çöken sistemler, açılmayan windows’lar onarım moduna geçen programlar kullanıcıya oldukça sorun çıkarmaktadır. Son günlerde windows 10 güncellemeleri ile ortaya çalışan ağ ayarlarınızı bozan ve ağda bağlı çalıştığınız pc, nas ve paylaşımlı sistemlere erişiminiz kesilmektedir. Sizlere windows 10 Fall Creators güncellemesi sonra ağ erişiminde sorun çıkan kullanıcılar için çözüm önerimiz mevcuttur.

Firmamız durada yazanları doğru yada yanlış uygulamadan doğacak sorunlardan sorumlu değildir. Etkili ve profesyonel destek için bilişim uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Çözüm önerisi microsoft makalelerinden özetlenerek yazılmıştır. Lütfen açıklamaları dikkatlice okuyunuz.

Bu makale hem sizlere hem de bizlere sorunlarla ilgili teknik bilgi arşivi özelliği taşmaktadır.

Windows 10 yüklü bilgisayarınız güncelleme sonrası ağ üzerindeki daha önce bağlandığı ağ kaynaklarına bağlanırken Kuruluşunuzun Güvenlik İlkeleri Kimliği Doğrulanmamış Hatası veriyorsa aşağıdaki adımları uygulayınız.

Başlat ara bölümüne gpedit.msc yazarak çalıştırın

Kuruluşunuzun Güvenlik İlkeleri Kimliği Doğrulanmamış Hatası Windows 10

ağa bağlanma problemi, Doğrulanmamış Hatası, İlkeleri Kimliği, Kuruluşunuzun Güvenlik, windows 10, windows 10 Fall Creators, windows 10 güncelleme sorunu, windows ağ bağlanısı sorunu, windows10

açılan pencereden sırayla

Yerel grup ilkesi – Bilgisayar yapılandırması – Yönetim şablonları – Ağ – Ağ bağlantıları -Lanman iş istasyonu  bölümünden “Güvenli olmayan konuk oturum açma işlemlerini etkinleştir” menüsünden  <Etkin> kısmını seçip uygula tamam diyerek bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Yukarıdaki resim üzerinden takip edebilirsiniz.

Bitges Bilişim teknolojileri Ankara bilgisayar notebook ve yazıcı servisi olarak ev, ofis ve iş yerinize teknik destek hizmeti alabilirsiniz.

Bilgisayar,notebook,donanım ürünleri,yazıcı,orjinal ve muadil toner,yazıcı kartuşu,güvenlik kamera sistemleri,dvr.nvr,ağ ve cctc kabloları,adaptörler,cep telefonu aksesuarları,akıllı saatler,sunucu,iş istasyonları,server,kabin ve kabinet ekipmanları ile 5 Bin elektronik ürünle güvenli alışverişleriniz için www.teknokale.com mağazamızı da ziyaret etmelisiniz.

%d blogcu bunu beğendi: