fbpx

İp Kamera Sistemleri

İp kamera sistemleri satış ve satış sonrası teknik destek ekibimizle hizmetinizdeyiz. Ücretsiz keşif için lütfen randevu alınız.

0533 510 87 27 bitges.com

İp Kamera Sistemleri

İp kamera sistemleri son zamanlarda Ahd Kamera sistemlerinden daha ön plana çıkmaya başlamıştır. Var olan network üzerinden dağıtımı ve kurulumu yapabildiği için bazı alanlarda ekstra kablolamadan ve işçilikten avantaj sağlamaktadır. Ayrıca görüntü kalitesi  görüntü iletme mesafesinde ahd kamera sistemlerinden bir adım öndedir.

Güncel güvenlik kamera sistemlerinde oldukça tercih edilmektedir. Enerjisini poe adaptörlerden alabilen bu kameralar daha estetik kablolama ile müşteri tarafından da tercih edilmelidir. Kamera sistemlerinde gece görüşlü full hd görüntü ile desteklenen bir çok markanın ürünlerini bulmak mümkündür. Bizler müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ahd ya da kamera sistemleri için satış ve satış sonrası teknik destek vermekteyiz.

Kameralarda diğer kamera çeşitlerinde olduğu gibi, iç ortam kameraları, dış ortam kameraları ve speed dome olarak adlandırılan dış ortam hareketli kamera çeşitleri mevcuttur.

ip kamera sistemi tercih edilen yerler;

Bina ve site kamera sistemleri

Ofis, daire, iş yerleri, konut ve özel araziler,

Resmi ve gayri resmi binalar.

Ücretsiz kamera sistemleri keşfi, kamera sistemleri hakkında genel bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Kamera sistemlerinde ihtiyacınız olan ürünleri mağazamız üzerinden 7/24 güvenle satın alabilirsiniz. Bütün ürünlerde ücretsiz kargo imkanı. Ankara içi müşterilerimize adrese teslimi biz yapıyoruz.

www.teknokale.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.